Доставка по Запоріжжю

Придбані товари доставляються за вказаною адресою службою доставки. Вартість доставки по місту від 50 грн (в залежності від району та габаритів товару). Питання підйому товару обумовлюються при оформленні замовлення з менеджерами, вартість підйому залежить від працездатності ліфта, поверху і габаритів продукції, що замовляється техніки. Доставка товару проводиться з 10:00 до 18:00 в робочі дні. Дата і час доставки обговорюється з менеджером при оформленні замовлення. Вартість доставки в передмістя і прилеглі населені пункти оплачується за тарифом - 5 грн / км (в обидві сторони за містом) + "доставка по місту". Оплата за товар здійснюється - готівкою кур'єру, Privat 24, банківський переказ.

 

Доставка по Україні

Доставка товарів по Україні здійснюється транспортними компаніями ( «Нова Пошта», «Делівері», «Justin", а також іншими). Габаритний товар відправляється по частковому (від 10%) або повної передоплати. Гарантії цілості товару при транспортуванні забезпечуються службою доставки. Більш повну інформацію, про терміни і вартість доставки, ви можете уточнити на сайтах кур'єрських служб. При отриманні обов'язково перевірте виріб на цілісність і працездатність. Якщо виникли проблеми проінформуйте нас про це в день отримання товару.

 

Післяплата (наложений платіж) при відправці товару:  

Оплата товару при отриманні. Габаритний товар відправляється по частковому (від 10%) або повної передоплати. Ви оплачуєте вартість доставки товару + 0.5% за страховку + 2% за пересилання грошей (+ додатково 20 грн за оформлення).

Розрахувати вартість доставки